Antyramy na zdjęcia świetnie wyglądają na ścianach, dodając unikalnego i nowoczesnego akcentu do każdego pomieszczenia. W jaki sposób dobrać je do konkretnej fotografii czy plakatu? Antyramy są łatwe w montażu oraz utrzymaniu w czystości, a także dostępne w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu pasują do każdego wystroju. Są też świetnym sposobem na wyeksponowanie zdjęć czy designerskich plakatów lub rysunków. 

Antyramy na zdjęcia – czym się kierować podczas zakupu?

Przy wyborze antyramy na zdjęcia w Poznaniu najważniejsze jest, aby pasowały do ścian i innych dekoracji w pokoju. Warto wziąć pod uwagę kolor i stylistykę wykończenia ścian, a także wszelkie istniejące meble. W zależności od stylu pomieszczenia, można wybrać ramki bardziej ozdobne lub współczesne, minimalistyczne. Ważne jest też uwzględnienie wielkości zdjęć, ponieważ oprawa powinna być proporcjonalna względem fotografii. Dodatkowo warto rozważyć materiał, z którego wykonane są ramki. Do wyboru są te drewniane, wykonane z tworzyw sztucznych, szkła czy metalu. Warto dopasować je do stylu pomieszczenia, na przykład w sypialni boho, eko czy scandi idealnie sprawdzają się antyramy drewniane. Natomiast w mieszkaniu w stylu loft odpowiednie będą czarne metalowe antyramy. Kolorowe propozycje warto dobrać do pokoju dziecięcego.

Ramki ślubne – znakomity prezent dla pary młodej

Ramki ślubne w Poznaniu to wspaniały prezent dla nowożeńców, a także świetny sposób na wyeksponowanie zdjęć ślubnych na ścianach. Będą znakomitym pomysłem na prezent. Są dostępne w różnych rozmiarach, stylach i wykonane z różnych materiałów, więc z pewnością obdarowujący parę znajdzie coś na upominek. Drewniane ramki są popularną opcją dla klasycznego, ponadczasowego wyglądu. Natomiast metalowe warianty dają bardziej nowoczesny akcent. W sklepach dostępne są również ramki z misternymi wzorami i zdobieniami, które dodają elegancji każdej ścianie. Ramki na zdjęcia ślubne to doskonały sposób na zapamiętanie i uczczenie wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz