Efekt młodej skóry jest pożądany przez wiele kobiet i nie tylko, gdyż uzyskać go chce także wielu mężczyzn. Istnieje jednak naprawdę wiele metod odmładzania skóry i różnią się one między innymi inwazyjnością, bezpieczeństwem czy też użytymi materiałami. Jedna z dostępnych metod wykorzystuje Nici PDO. Czym one są i jakie jest dokładnie ich zastosowanie?

Gdzie udać się na zabieg wykorzystujący nici PDO?

Aby zobaczyć, gdzie wykonywany jest zabieg wykorzystujący nici PDO w Słupsku trzeba oczywiście przejrzeć oferty gabinetów kosmetycznych, które działają w tym mieście. Z łatwością można je odszukać przeglądając internet, w którym swoją stronę posiada znaczna większość takich gabinetów.

Jedno z miejsc, w którym można udać się na zabieg z nićmi PDO to Studio Motyl. Posiada ono bardzo bogatą oferę zabiegów, do których zaliczamy również peeling węglowy w Słupsku, peeling laserowy, modelowanie ust, przedłużanie rzęs, makijaż okolicznościowy, makijaż permanetny i wiele więcej.

Czym są nici PDO i jakie jest ich zastosowanie?

Nici PDO to nic innego jak syntetyczne włókno, które powstaje z polidioksanonu. Używane są w medycynie estetycznej już od lat 80., lecz pierwotnie ich zastosowanie było zupełnie inne. Na samym początku nici PDO były głównie stosowane u starszych kobiet, u których inne rodzaje zabiegów nie przynosiły już żadnych rezultatów. Obecnie coraz częściej stosuje się je również u młodszych kobiet. Można je zastosować w naprawdę wielu miejscach.

Najczęściej wybierane miejsca do liftingu z użyciem nici PDO to oczywiście cała twarz, gdzie szczególnie dobrze radzą sobie z opadającymi policzkami, czy też zmarszczkami. Nici PDO używa sie jednak również na brzuchu, pośladkach, dekolcie czy też w okolicach piersi. Są one w pełni bezpieczne i powodują jednie niewielki skutki uboczne. Zazwyczaj mowa tu o naprawdę niewielkim obrzęku, a wszelkie dolegliwości bólowe znikają zaledwie w ciągu pierwszych 72 godzin od wykonania tego zabiegu.

 

Dodaj komentarz