Zamawiasz taksówkę, samochód przyjeżdża, jedziesz, jesteś u celu i zaskoczenie – płatność tylko gotówką. Przyznaj, ile razy miałeś ten problem? Zapewne nie raz, a taka sytuacja to wiele stresu, zmarnowany czas i niesmak, który pozostaje na długo. Z tego właśnie powodu Ele Taxi umożliwiło swoim klientom płatność kartą. Nie wierzysz, oto dowód: https://eletaxi.pl/platnosc-karta-w-ele-taxi/. Korzystając z usług lidera przejazdów miejskich w Warszawie możesz jeździć spokojnie, żadna przykra niespodzianka w tym stylu nie ma prawa mieć miejsca.

Niezawodne Ele Taxi Warszawa o każdej porze, w każdej sytuacji i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Nasze taksówki są dokładnie wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Jeździmy na terenie całego miasta, a także poza nim. Dzięki nam masz pewność, że transport nadjedzie niebawem, a ty bezpiecznie i szybko wrócisz do swojego domu. Oferujemy szeroki zakres, doskonałej jakości usług. Nasza flota składa się z dużej ilości samochodów dopasowanych do nawet najbardziej indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne taksówki, jak i taksówki wieloosobowe. Dodatkowo z nami możesz również podróżować jak VIP. Posiadamy auta premium, które odznaczają się wysokim komfortem, najlepszymi kierowcami oraz najwyższą jakością usług w mieście.

Płatność kartą w naszych taksówkach

W trosce o komfort i spokój naszych klientów wprowadziliśmy możliwość płacenia kartą po zakończonym przejeździe. Każdy z kierowców wyposażony jest w terminal, dlatego możesz uniknąć przykrych niespodzianek i szukania bankomatu po nocy. Wiemy, że niespodzianki jak płatność gotówką są często bardzo stresujące i potrafią zniechęcić, dlatego jeżdżąc z nami w ogóle nie musisz martwić się o takie rzeczy.

Płatność kartą to nie jedyne unowocześnienie

Oprócz płacenia kartą masz również możliwość stałego monitoringu położenia swojego samochodu, dzięki nowoczesnej aplikacji. Dodatkowo aplikacja pozwoli ci na zamówienie auta w dosłownie kilka sekund – to oszczędność czasu i duży komfort.

Dodaj komentarz