Auto gaz, czyli inaczej zwane LPG jest mieszaniną propanu i butanu, to właśnie ten gaz wlewa się na stacjach do swoich aut ze specjalną instalacją LPG. Warto wiedzieć również o tym, że jest to mieszanka, która po złączeniu z powietrzem może okazać się wybuchowa, dlatego tak ważne jest, aby taki gaz kupować od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Oferta hurtowa auto gazu jest głównie przeznaczona dla firm posiadających koncesję na obrót i dystrybucję gazu płynnego, czyli stacji paliw lub przedsiębiorstw transportowych. Przed kupnem auto gazu w dużych ilościach wart wiedzieć nieco jak przebiega jego wydobycie. Jego cena jest o wiele niższa od innych paliw ze względu na to, że taki gaz, powstaje w momencie, kiedy dochodzi do wydobycia gazu ziemnego oraz powstaje ubocznie podczas przeróbki ropy naftowej w rafinerii. Prościej mówiąc cena auto gazu na stacjach, jest niższa ze względu na to, że potrzeba mniejszych kosztów do jego wydobycia. Gdzie więc kupić taki gaz w cenie hurtowej i jak przebiega sprzedaż?

Sprzedaż hurtowa gazu

Sprzedaż hurtowa auto gazu w Łodzi to oferta firmy Kwiatkowski, jest ona świetnym i renomowanym dostawcą paliw, który dostarcza paliwa praktycznie w całym województwie łódzkim. Firma ta dysponuje szeroką ofertą, w której można znaleźć, chociażby olej opałowy, benzynę bezołowiową oraz olej napędowy. Swoim klientom zapewnia bezpieczny transport paliwa, jest to szczególnie ważne, ponieważ auto gaz jak wcześniej zostało wspomniane to niebezpieczna mieszanka. W momencie zakup auto gazu po cenie hurtowej wysyłane są odpowiednio przystosowane pojazdy transportowe z paliwem do miejsca docelowego.

Kto może kupować auto gaz po cenie hurtowej?

Oferta sprzedaży auto gazu po cenie hurtowej jest z pewnością dla stacji paliwowych. Jednak jeśli prowadzi się firmę transportową, która w znacznym stopniu korzysta z autogazu i posiada się odpowiednie warunki i uprawnienia, aby go przechowywać, to również można z takiej oferty skorzystać.

Dodaj komentarz