Producent stojaków zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu udogodnień transportowych. Zaliczają się do tego stojaki na szkło, stojaki na butle gazowe, ale również wszelkiej maści wózki magazynowe. 

Producent stojaków – jakie rozwiązania oferuje?

Producent stojaków zajmuje się wytwarzaniem rozwiązań potrzebnych we wszelkich magazynach, zakładach produkcyjnych, hurtowniach czy sklepach detalicznych. Produkty te obejmują przedmioty ułatwiające magazynowanie wrażliwych towarów oraz wspomagające ich transport. Producent stojaków, oprócz specjalnych rozwiązań przeznaczonych do butli gazowych, oferuje również szereg innych, w tym stojaki na szkło, stosowane powszechnie w branży szklarskiej. Towary wrażliwe i delikatne muszą być transportowane zazwyczaj w jednej konkretnej pozycji i odseparowane od siebie. Dolna część stojaków jest przystosowana pod widły wózkowe (podobne kształtem do palet drewnianych), co znacząco ułatwia ich transport. W ofercie producenta znajdują się również wózki magazynowe na kołach jezdnych, idealne do transportowania dużych gabarytowo i ciężkich ładunków. Stanowią nieocenioną pomoc dla pracowników tego typu zakładów, magazynów i hurtowni. 

Stojak na butle gazowe – zwiększają bezpieczeństwo korzystania z gazu

Stojak na butle gazowe są odpowiednie do różnego rodzaju pojemników do magazynowania gazu. Celem ustawiania butli z gazem na specjalnych stojakach jest ograniczenie przypadkowych uderzeń czy przewrócenia butli, które potencjalnie mogą być niebezpieczne i doprowadzić nawet do rozszczelnienia pojemnika. Aby ograniczyć ryzyko takich zdarzeń, stosuje się proste, a zarazem skuteczne i funkcjonalne stojaki na butle gazowe. Zdecydowanie warto stosować te rozwiązania, gdy chce się zapewnić sobie i innym większe bezpieczeństwo, co w przypadku obcowania z gazem ma duże znaczenie. Mogą to być gazy zarówno stosowane w przemyśle, jak i do użytku domowego. Zalicza się do tego na przykład popularny propan-butan.

Dodaj komentarz