O zajęciach z native’ami pisze się teraz wiele, a zajęcia realizowane przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, są niezwykle popularne. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem oddanego wykładowcy, mogą przynieść uczniom nadzwyczajne benefity. Oto najpopularniejsze zalety konwersacji z native speakerem.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Kiedy kurs angielskiego prowadzi nauczyciel z polski, chęć zwracania się do niego w języku polskim jest oczywista. Angielski z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, które błyskawicznie poprawią Twój angielski. Doświadczony native orientuje się, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku.

Nauka angielskiego z native speakerem to lepszy wymowa

W dzisiejszych czasach trudno stwierdzić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Jeżeli fascynuje Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim aspiracją jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, postaw na native’ów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Z nativem osiągasz pewność siebie

Ucząc się języka angielskiego przez kontakt z nativem (cennik kursu angielskiego online w TalkBack) systematycznie udoskonalasz swój język. Rozmawiając z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.

Native poszerza Twoje horyzonty

Zajęcia  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą okazać się zauważalnie prostszą, w dodatku bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka języka angielskiego jest nieporównanie łatwiejsza, kiedy poznajesz, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych tematów.

Język angielski z native speakerem to styczność z autentycznym językiem

Im bardziej żywy jest język, z jakim masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swój plan. Zajęcia z native speakerem to rodzaj nauki, w której kreujesz realną sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym sprawdzać błędy.

Dodaj komentarz