Agatos cement fosforanowy jest mixem, który przede wszystkim często stosowany jest we współczesnej branży dentystycznej. Wynika to głównie z faktu, że wiele osób docenia jego właściwości wiążące i nie tylko. Do czego się go używa? Eksperci odpowiadają.

Czym jest Agatos cement fosforanowy?

Agatos cement fosforanowy to nic innego jak roztwór cementu, który posiada również dodatek kwasu fosforowego. Wraz z innymi elementami, takimi jak jony aluminium, zapewnia jak najlepszy przebieg wielu reakcji chemicznych, których głównym celem jest szybkie wiązanie.

Wybielanie Opalescence, wraz ze wspomnianym cementem, to usługi oraz produkty, które spotkać można w gabinetach dentystycznych oraz stomatologicznych. Jest to spowodowane, w przypadku cementu, faktem, że odporny jest głównie na ściskanie oraz środowisko wodne.

Nawet użycie niewielkiej ilości cementu fosforanowego sprawia, że powłoka jest spójna oraz wytrzymała nawet podczas jedzenia. Można uzupełniać nią ubytki oraz wiele innych urazów i efektów szlifowania tak, aby zachować estetykę i zdrowie zębów.

Agatos cement fosforanowy – gdzie kupić?

Ten rodzaj cementu bez większych problemów kupić można za pośrednictwem Internetu. Jest to medium, które sprawdza się dla każdego fachowca z dziedziny stomatologii. Jednocześnie można w ten sposób zapewnić jak najlepsze podłoże do pracy dla całego gabinetu.

Sklepy internetowe, szczególnie te, które charakteryzują się właśnie branżą dentystyczną, posiadają również wiele innych ciekawych akcesoriów. Będzie to na przykład wspomniana już pasta wybielająca oraz nakładki na zęby.

Stomatolodzy znajdą tam również na przykład zamki do aparatów ortodontycznych oraz wiele innych potrzebnych materiałów. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ w ten sposób każdy specjalista jest w stanie zaoszczędzić swój cenny czas.

Cement fosforanowy to materiał, który przede wszystkim stosowany jest w branży stomatologicznej do leczenia.

Dodaj komentarz