Teczki reklamowe wykończone logo firmy mogą być bardzo dobrym zakupem, który pozwoli jej na skuteczną promocję. Kiedy warto się na nie zdecydować? W jakich wariantach można kupić teczki z logo?

Czym wyróżniają się teczki reklamowe?

Termin jak teczki reklamowe odnosi się do produkowanych na zamówienie teczek, które przygotowywane są z nadrukami według życzenia klienta.

Najczęściej na tego typu teczkach umieszcza się logo firmy, ale także mogą być to inne dane, na przykład grafiki czy informacje dotyczące oferty firmy, jej produktów.

Teczki reklamowe bardzo dobrze zastępują standardowe teczki. Dzięki temu, że są one wykończone za pomocą personalizowanych nadruków, mogą być również doskonałym sposobem na wypromowanie firmy. Logo na teczce od razu pozwala na jej identyfikację i wzbudza pozytywne skojarzenia. Takie teczki mogą też wpłynąć na wizerunek firmy, która uznawana jest wtedy za bardziej profesjonalną.

Teczki reklamowe – zastosowanie

Firma zamawiająca teczki reklamowe może wykorzystać je na wiele sposobów:

  • do przechowywania dokumentów firmowych dla klientów, na przykład po podpisaniu umowy w siedzibie firmy

  • do przechowywania materiałów szkoleniowych w trakcie kursów, szkoleń organizowanych przez firmę

  • do przechowywania materiałów konferencyjnych przekazanych podczas konferencji branżowych

  • do przekazania folderów, ulotek i innych materiałów w trakcie targów branżowych

To jedynie parę pomysłów na to, w jaki sposób wykorzystać można teczki reklamowe w firmie, ponieważ mogą one również spełniać inne funkcje.

Rodzaje teczek reklamowych

Teczki z logo mogą być przygotowane w różnych wariantach. Jakie z nich cieszą się największym zainteresowaniem?

Przede wszystkim najczęściej kupowane są standardowe teczki wykonane z tektury, które mogą być uzupełnione również o praktyczną gumkę do ich zamykania. Aby takie teczki prezentowały się jeszcze ciekawiej, można wykonać ich uszlachetnienie, które prowadzone jest za pomocą folii matowych i błyszczących, złoceń.

U producentów można również kupić teczki reklamowe usztywniane, które są bardzo wytrzymałe i efektowne, a także teczki wykonane z tworzyw sztucznych.

Aby używanie teczki było łatwiejsze, może być też ona uzupełniona o dodatkowe elementy, na przykład wycięcia, w których umieszcza się wizytówkę, uchwyt do przechowywania długopisu.

Więcej wariantów teczek reklamowych można bardzo łatwo znaleźć na stronach internetowych ich producentów. Tam dostępne są także galerie zawierające przykładowe teczki reklamowe wykonane przez producenta.

Dodaj komentarz