Sezon jesień zima 2022/2023 w modzie damskiej prezentuje się bardzo różnorodnie. Do głosu dochodzi klasyka, jednak po piętach depcze jej nowatorskie podejście do tematu mody. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki dość nieoczywistych zestawień, jak również kobiety dla których liczy się przede wszystkim minimalizm, komfort oraz wygoda. Sprawdźmy, jakie modele torebek rządzą na światowych wybiegach.

Modne torebki damskie na jesień-zimę 2022/2023 – postaw na modele futrzane i kopertówki

Kopertówka to synonim klasyki i można śmiało powiedzieć – niesłabnącej na popularności elegancji. Jest idealnym wyborem dedykowanym zarówno na wielkie wyjścia, jak i na niezobowiązującą kolację z przyjaciółmi. Bez względu na to czy zostanie zestawiona z małą czarną, marynarką czy też kataną, na pewno sprawi, że stylizacja nie przejdzie bez echa. W sezonie jesień-zima 2022/2023 z powodzeniem można wykorzystać jej potencjał.

Projektanci mocno lansują także torebki z futerkiem. Nie oznacza to jednak, że będzie to model, który można zestawić ze wszystkim. Są pewne granice, chociaż, czy w modzie takie istnieją? Wszystko zależy od naszego indywidualnego poczucia stylu oraz smaku.

Modne torebki na jesień i zimę 2022/2023 – postaw na plecak

Plecaki to synonim komfortu i wygody. W tym sezonie rządzą przede wszystkim modele skórzane, które zdobione są pikowaniem. Do tego złota klamra i przepis na najmodniejszy plecak jesień-zima 2022 gotowy. Można śmiało stawiać na niego zarówno w codziennej stylizacji, jak również pokusić się o ten dodatek w roli głównej tworząc stylizację na wieczór. Przełamywanie konwencji jest jak najbardziej wskazane. W końcu modą trzeba się bawić.

Modne modele torebek na jesień i zimę 2022/2023 – postaw na duże shopperki

Shopperki w wersji XXL to bezapelacyjny hit tej jesieni. Można z powodzeniem powiedzieć, że zawładnęły wyobraźnią projektantów tak mocno, że szybko nie zejdą z pantałyku najnowszych trendów. Nie dość, że mogą ozdobić nas, to jeszcze przy tym zapewniają komfort oraz wygodę. Są bardzo ergonomiczne – idealne na zakupy, ale także do wyjścia na siłownię czy też spacer. Słowem – komfort, jaki zapewniają, z odpowiednim designem, który przypadnie nam do gustu mogą sprawić, że stylizacja nabierze charakteru.

Jak widać przegląd najnowszych trendów w damskich torebkach pokazuje, że liczy się różnorodność. Coś dla siebie znajdą miłośnicy niesłabnącej na popularności klasyki, jak również nonszalancji.

Dodaj komentarz