Od początku października wchodzimy w tzw. okres smogowy, który trwać może nawet do końca maja. W tym okresie nasze zdrowie jest wystawione na niemałą próbę. Szkodliwość pyłów zawieszonych PM 2.5 oraz PM 10 jest udowodniona i przyczynia się do zachorowań na choroby układu oddechowego czy alergie. Zawarte w powietrzu szkodliwe zanieczyszczenia wirusy, bakterie czy inne związki wpływają również na jakość snu i ogólne samopoczucie. Czy jest zatem realna szansa na poprawę jakości powietrza przynajmniej we własnym domu?

Dobry oczyszczacz powietrza z jonizatorem- Twoja broń w walce o czyste powietrze

Zanieczyszczone powietrze negatywnie wpływa na cały nasz organizm. Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które pozwalają w sposób skuteczny i naprawdę prosty stworzyć we własnym domu bezpieczną przystań z czystym powietrzem. Kupując swój pierwszy oczyszczacz, na początku musimy zdecydować do jakiego pomieszczenia szukamy oczyszczacza, to ważna kwestia, szczególnie jego wielkość, ponieważ to wpływa bezpośrednio na jakość i skuteczność pracy oczyszczacza. Na co jeszcze zwracać uwagę? Oczywiście na głośność, pobór energii, wygląd oraz funkcje. Dobry oczyszczacz powietrza z jonizatorem usuwa z powietrza także przenoszone drogą powietrzną wirusy i bakterie oraz zarodniki pleśni i grzyby, tego typu urządzenie to najlepszy wybór do mieszkań ale również przychodni, gabinetów lekarskich, czy przedszkoli.

Oczyszczacz powietrza to jedyne skuteczne rozwiązanie, które może zapewnić czyste powietrze w niemal każdym pomieszczeniu, oczywiście odpowiednio dopasowując go pod kątem powierzchni pomieszczenia.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, który poradzi sobie nawet na dużej przestrzeni

Od jakiegoś czasu na rynku polskim pojawiła się nowa firma produkująca urządzenia do filtracji powietrza- Vestfrost, duński producent sprzętu AGD oraz oczyszczaczy powietrza.

Vestfrost zaproponował 3 modele różniące się wielkością, wydajnością i powierzchnią oczyszczania. Jeśli szukamy dobrego oczyszczacza powietrza z jonizatorem, który poradzi sobie nawet na bardzo dużej powierzchni warto przyjrzeć się właśnie duńskiej marce, a konkretniej największemu z trzech barci, oczyszczaczowi VESTFROST VP-A1S70WH.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH 5 -stopniowa filtracja

Oczyszczacz został wyposażony w:

  • filtr wstępny

  • wkład węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Tak złożony proces filtracji sprawia, że jest to bardzo skuteczne urządzenie. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH usunie nie tylko szkodliwe pochodne smogu, ale również wirusy, bakterie, roztocza, alergeny, kurz czy pleśń i grzyby.

Możliwość zdalnego sterowania

Wszystkimi trzema modelami można sterować zdalnie, przy pomocy aplikacji mobilnej. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH jest bardzo prosty w obsłudze, a właśnie dzięki wspomnianej aplikacji mobilnej, jest to nie tylko proste, ale bardzo wygodne.

Bardzo cicha praca

W oczyszczaczu VESTFROST VP-A1S70WH można ustawić tryb nocny, który sprawia, że urządzenie pracuje na tyle cicho, że może być włączone nawet w nocy, nie budząc przy tym śpiących domowników.

Do dużych powierzchni

Wydajność urządzenia wynosząca 620 m3/h oraz powierzchnia oczyszczania wynosząca 80 m2, umożliwia korzystanie z oczyszczacza również na bardzo dużych powierzchniach, w tym otwartych powierzchniach biurowych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz