W trakcie deszczu i upałów – parasole mają uniwersalne zastosowanie i mogą towarzyszyć nam przez cały rok. Te praktyczne akcesoria z tego względu są również doskonałym pomysłem na gadżet reklamowy. Zobacz, jakie rodzaje parasoli reklamowych można znaleźć w sprzedaży, jakie są zalety ich wyboru i jak wybrać najlepszy upominek tego typu!

Kiedy warto wybrać parasole reklamowe?

Produkty jak parasole reklamowe z nadrukiem są bardzo dobrym wyborem dla praktycznie każdej firmy, która poszukuje użytecznych upominków dla swoich klientów i kontrahentów oraz dla pracowników.

Z parasoli reklamowych można korzystać w wielu sytuacjach i zawsze wtedy, gdy będą w użyciu, mogą promować firmę przez umieszczenie na nich jej logo lub innych informacji w formie grafik, treści.

Wobec tego parasole reklamowe z nadrukiem to bardzo dobry wybór dla wielu firm, które chciałyby się skutecznie promować i jednocześnie zadbać o zadowolenie odbiorców przez przekazanie im praktycznych gadżetów.

Rodzaje parasoli reklamowych – przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne

Parasole reklamowe można podzielić na dwie główne kategorie, czyli na parasole przeciwdeszczowe oraz na parasole przeciwsłoneczne. Te pierwsze doskonale nadają się do użycia podczas niesprzyjającej pogody, ale także latem jako osłona przed słońcem. Te drugie natomiast są montowane na podstawach, na przykład można używać ich przy lokalach gastronomicznych.

Ręczne parasole przeciwdeszczowe to pełna gama ciekawych wariantów do wyboru. Wśród nich dostępne są akcesoria jak:

  • Parasole składane – wyposażone są w system składania, dlatego po złożeniu nie zajmują dużo miejsca i można łatwo je przechowywać.

  • Parasole automatyczne – ich system składania jest zautomatyzowany, co ułatwia ich stosowanie.

  • Parasole długie – mają długą, nieskładaną rączkę, najczęściej wykończone są drewnianym uchwytem.

Powyższe typy parasoli można też zakupić w różnych barwach, które mogą być dopasowane do efektu, jaki chce się uzyskać po ich zadrukowaniu.

Parasole przeciwsłoneczne także dostępne są w różnych wariantach, dlatego można dopasować je specjalnie do miejsca ich ustawienia i efektu, jaki mają dawać. Świetnie nadają się do ogródków, ale też na różne eventy.

Jak zamówić parasole reklamowe z nadrukiem?

Aby złożyć zamówienie na parasole reklamowe z nadrukiem, konieczne będzie znalezienie firmy, która wykonuje je w odpowiednim wariancie. Dzisiaj jest to bardzo proste, ponieważ można zrobić to przez internet.

Na stronach producentów gadżetów reklamowych można już teraz znaleźć przegląd ich oferty i uzyskać więcej informacji na temat sposobów ich personalizacji.

Wiele firm przyjmuje również zamówienia na parasole reklamowe z nadrukiem, na przykład z logo firmy, przez internet. Można wtedy dobrać odpowiednie wyroby, przekazać projekt i dostać gotowe parasole już w ciągu paru dni.

Dodaj komentarz