Styl boho ma obecnie bardzo wielu zwolenników i jest naprawdę popularnym wariantem wykończenia wnętrz. To na pewno styl dla kreatywnych osób, które są ekspresyjne i uwielbiają wyrażać siebie na rozmaity sposób. Jednym z tych sposobów jest oczywiście aranżacja domu, w którym mieszkają. Styl boho to przede wszystkich szeroka paleta barw, głównie ciepłych oraz efektowne zdobienia i dodatki, które zdecydowanie nie przypadną do gustu osobom, które cenią sobie spokój i minimalizm.

Styl boho to wolność, dzięki czemu cały czas zaskakują nas sposoby interpretacji tego stylu i efektowne łączenia starych, zdobionych mebli, etniczycznych wstawek oraz nowoczesnych i bardzo designerskich brył i dodatków. Kolorowe sofy rozkładane idealnie wpisują się w annały tego stylu, dzięki czemu są jednym z pierwszych wyborów miłośników stylu boho. Kolory tęczy i hipisowski styl świetnie ze sobą współgrają, a gdy dojdzie do tego nieszablonowość oraz wolność, powstają naprawdę unikatowe wnętrza.

Brak ograniczeń!

Jedną z głównych zalet stylu boho jest brak ograniczeń. Tak naprawdę ten styl popycha nas do tego, by być bardziej kreatywnym oraz eksperymentować z kolorami. To samo tyczy się wyboru odpowiedniej sofy do salonu lub kawalerki. W stylu boho trudno spotkać stonowane i proste meble, które wydają się nijakie w zestawieniu z efektownymi i kolorowymi dodatkami, ścianami i innymi meblami. Nic więc dziwnego, że w salonach w stylu boho dominują sofy o szerokiej palecie barw.

W wyborze sofy do aranżacji boho można pójść na całość. Nie musimy wybierać jednokolorowego rozwiązania. Bardzo fajnie w takich salonach komponują się sofy w wielobarwne wzory, niczym kolejne paski tęczy lub w nawiązaniach do natury. Oprócz kolorystyki, sofy te bardzo często charakteryzują się unikalnym kształtem, nawiązaniem do designu minionego wieku oraz efektownych wykończeń. Ekstrawagancja, masa kolorów i ciepły klimat to idealne części składowe aranżacji boho, a wielobarwne i oryginalne sofy jeszcze bardziej podkreślą charakter takich przestrzeni.

Dodaj komentarz