Umundurowanie ćwiczebne dedykowane jest ciężkim i wymagającym zajęciom na poligonie, podczas których symulowane są warunki pola bitwy. Strój żołnierza ma mu pomagać, a nie przeszkadzać w radzeniu sobie z takimi trudnościami.

 

Umundurowanie ćwiczebne Kawalerii Ochotniczej

Umundurowanie ćwiczebne Kawalerii Ochotniczej składa się z obuwia, koszuli, spodni, bluzy oraz czapki furażerki. Zebraliśmy te wszystkie produkty w jedną kategorię, aby ułatwić i usprawnić naszym klientom robienie zakupów w naszym sklepie. Produkty te pasują do siebie pod względem funkcjonalności, estetyki i regulaminu, toteż można tutaj skompletować gotowy rynsztunek na ćwiczenia i zajęcia poligonowe.

 

Umundurowanie ćwiczebne – komfortowe i wytrzymałe

Specjalny strój na ćwiczenia jest sprawą priorytetową dla żołnierzy każdej formacji. Ciężkie i forsowne treningi to konieczność w przypadku żołnierzy – każdy błąd lub słabość na polu walki może oznaczać śmierć. Dlatego im więcej potu wylanego na treningach, tym mniej krwi wylanej w boju. Umundurowanie ćwiczebne musi uwzględniać te uwarunkowania. Zostało tak zaprojektowane, aby zapewniać maksymalny komfort podczas użytkownika i wytrzymać nawet najcięższe warunki terenowe.

Materiały użyte do produkcji

Buty wchodzące w skład zestawu wykonane zostały z materiałów dających ochronę przed poślizgnięciami, przemoczeniem, ładunkami elektrostatycznymi i zwichnięciami. Całe umundurowanie ćwiczebne zaś składa się z bawełny i poliestru. Taka mieszanka daje swobodę ruchów oraz komfort noszenia.

Dodaj komentarz