Rodzice, szykujący się do swojej roli, mają wiele spraw do przemyślenia w związku z przyjściem na świat ich pierwszego dziecka. Przed nimi stoi wybór bezpiecznego fotelika samochodowego. Obecnie rodzice mają szeroki dostęp do różnych produktów, które z pewnością okażą się przydatne ich nowo narodzonemu dziecku.

W dzisiejszych czasach fotelik samochodowego to rzecz już niezbędna, żeby maluch mógł bezpiecznie podróżować z rodzicami w samochodzie. Statystyki oraz badania już od dawna pokazują, że dziecko odnosi mniej urazów, kiedy przewożone jest w odpowiednim foteliku samochodowy. Dlatego też decyzja w sprawie zakupu pierwszego fotelika nie powinna być przypadkowa, powinien to dobrze być przemyślany wybór, gdy nowonarodzone dziecko, a potem niemowlę ma jeździ w takim foteliku tak długo aż ukończy ono swój pierwszy rok życia.

Wśród wielu w kategorii fotelików, należy wymienić wielozadaniowy fotelik Cybex Cloud Z i-Size Plus Sensorsafe, który przeznaczony jest dla nowonarodzonych dzieci do ukończenia 12 miesiąca życia. Fotelik ten jest idealnie dopasowany nie tylko do samochodu, ale także dopasowany do ciała małego człowieka.

Foteliki Cybex, to produkty wysokiej jakości, których producentem jest niemiecka firma, działająca już od lat. Foteliki samochodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, ale również odznaczają się zupełnie czymś nowym, zastosowanymi innowacyjnymi technologiami. W foteliku Cybex Cloud Z i-Size Plus Sensorsafe wykorzystano system Sensorsafe, która jest dodatkową, ale skuteczną metodą w zapewnianiu dziecku bezpieczeństwa. Jest to nowa technologia, polegająca na monitorowaniu dziecka w samochodzie.

Nadajnik ten przypomina klamrę, która zakładana jest na pasy bezpieczeństwa przy dziecku, dzięki funkcji Bluetooth łączy się z telefonem rodzica. Dzięki tej nowej technologii, jazda samochodem staje się jeszcze bardziej spokojna oraz bezpieczna. System Sensorsafe zapewnia pełną kontrolę na tyłach samochodu, kiedy dziecko płacze, jest odpięte z pasów, temperatura w samochodzie wzrasta lub odczuwalnie spada, system uruchamia odpowiedni dźwięk lub wyskakuje powiadomienie na telefon.

Fotelik Cybex Cloud Z i-Size Plus Sensorsafe wyposażony jest jak inne foteliki z rodzaju Cybex-w system Z-Line. Dzięki temu, że rodzic decyduje się na ten fotelik, umożliwia tym samym planowanie na przyszłość kolejnego fotelika. System modułowy Z-Line sprawia, że fotelik pierwszy oraz ten następny drugi pasują do jednej bazy, kompatybilna baza to Baza Z oraz Baza Z One.

Dodaj komentarz